Robíme život krajším

December 2022

V decembri 2022 sme sa zapojili do celoslovenskej výzvy s názvom "KOĽKO LÁSKY SA ZMESTÍ DO KRABICE OD TOPÁNOK". S láskou sme pripravili a darovali 14 krabíc plných rôznych darčekov pre našich seniorov.

Neskôr v decembri sme vyrobili vianočné pohľadnice, v ktorých sme pacientom zo srdca želali príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa zdravia, šťastia a spokojnosti v nadchádzajúcom roku.

V tej istej dobe sme aj vyhlásili víťaza našej vianočnej súťaže. Pani Marcela Pačanová z Gelnice sa tešila balíčku vitamínov, ktorý sme jej venovali. Veríme, že jej prinesú silu a energiu do jej života.

Na záver decembra sme sa rozhodli priniesť radosť aj jednej rodine z okresu Gelnica. ADOS - SRDCE venovalo funkčný počítač s príslušenstvom pre ich detičky. Veríme, že tento dar im pomôže pri učení a otvorí im nové možnosti.

Mikuláš 6.12.2022

Žiačky ZŠ Nade Hejnej v Martine pripravili pre našich pacientov milé mikulášske prekvapenie. Spoločne im vyrobili roztomilých mikulášskych škriatkov, ktorými sme spolu aj
s malými pomocníkmi - anjelikom a mikulášskym škriatkom našich pacientov prekvapili a oni mali z toho obrovskú radosť.

Knižná súťaž 7.4.2023

Kniha Domáca ošetrovateľská starostlivosť s prekvapením navyše – knihou Ako fungujú úspešné firmy, v ktorej máme úspešný podnikateľský príbeh, odovzdaná výherkyni súťaže pani Ivete Palkovej z Margecian.

Deň Zeme 22.4.2023

Lucka a Natálka, žiačky ZŠ Nade Hejnej v Martine nakreslili našu zem a to, akým spôsobom ju môžeme chrániť v našej práci, pri poskytovaní ošetrovateľskej starostlivosti pacientom v domácom prostredí.

100 rokov života

Našej milej pacientke pani Gizele z Gelnice sme v septembri 2023 zablahoželali k 100. narodeninám a popriali zo srdca veľa zdravia. Je nám cťou, že tím ADOS - SRDCE bol súčasťou tohto krásneho životného jubilea.

December 2023

Zapojili sme sa do celoslovenskej výzvy s názvom "KOĽKO LÁSKY SA ZMESTÍ DO KRABICE OD TOPÁNOK", darujúc láskou naplnené krabičky pre seniorov.

Vianočné pohľadnice sme pre našich pacientov pripravili v spolupráci so žiakmi výtvarného odboru Súkromného centra voľného času DEEP v Martine. Všetkým pacientom ADOS - SRDCE sme v nich želali šťastné a pokojné Vianoce, veľa lásky, úsmevu, porozumenia a v novom roku splnenie všetkých túžob.

Našu pomoc sme v decembri upriamili aj na Centrum pre deti a rodiny v Gelnici, kde sa s láskou starajú o deti, ktoré nenašli svoje miesto v biologických rodinách a hľadajú nový domov v profesionálnych náhradných rodinách. Spoločne sme zhromaždili detské oblečenie a knihy, ktoré sme odovzdali riaditeľke Centra pre deti a rodiny, pani PaedDr. Anne Zajacovej.

Spoločne so žiačkami ZŠ Nade Hejnej v Martine Luckou a Natálkou sme vytvorili nádherné vianočné gule, ktoré nesú so sebou množstvo radosti a tepla a venovali ich našim pacientom.

Mikuláš 6.12.2023

Mikuláš a anjelik spoločne so sestričkami navštívili niektorých našich pacientov, pre ktorých to bol nezabudnuteľný zážitok. Pacientov obdarovali malými darčekmi, ktoré im vyčarili úsmev na tvári.