Robíme život krajším

V decembri 2022 sme sa zapojili do celoslovenskej výzvy s názvom "KOĽKO LÁSKY SA ZMESTÍ DO KRABICE OD TOPÁNOK". S láskou sme pripravili a darovali 14 krabíc plných rôznych darčekov pre našich seniorov.

Neskôr v decembri sme vyrobili vianočné pohľadnice, v ktorých sme pacientom zo srdca želali príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa zdravia, šťastia a spokojnosti v nadchádzajúcom roku.

V tej istej dobe sme aj vyhlásili víťaza našej vianočnej súťaže. Pani Marcela Pačanová z Gelnice sa tešila balíčku vitamínov, ktorý sme jej venovali. Veríme, že jej prinesú silu a energiu do jej života.

Na záver decembra sme sa rozhodli priniesť radosť aj jednej rodine z okresu Gelnica. ADOS - SRDCE venovalo funkčný počítač s príslušenstvom pre ich detičky. Veríme, že tento dar im pomôže pri učení a otvorí im nové možnosti.

Mikuláš 6.12.2022

Žiačky ZŠ Nade Hejnej v Martine pripravili pre našich pacientov milé mikulášske prekvapenie. Spoločne im vyrobili roztomilých mikulášskych škriatkov, ktorými sme spolu aj
s malými pomocníkmi - anjelikom a mikulášskym škriatkom našich pacientov prekvapili a oni mali z toho obrovskú radosť.

Knižná súťaž 7.4.2023

Kniha Domáca ošetrovateľská starostlivosť s prekvapením navyše – knihou Ako fungujú úspešné firmy, v ktorej máme úspešný podnikateľský príbeh, odovzdaná výherkyni súťaže pani Ivete Palkovej z Margecian.